om oss retail knowledge

Kontaktpersoner på Retail Knowledge

Fredrik Weisten

VD/Grundare

Direkt/Mobil: 0733-747667

fredrik.weisten@retailknowledge.se

Madelene Färm

Business Unit Manager

Direkt/Mobil: 08-120 997 00

madelene.farm@retailknowledge.se

Klas Lundgren

Talent Manager

Direkt/Mobil: 08-51802162

klas.lundgren@retailknowledge.se

Sofia Olsson

Talent Manager

Direkt/Mobil: 08-120 997 01

sofia.olsson@retailknowledge.se

Emma Harborn

Staffing Assistant

Direkt: 08-611 17 99

emma.harborn@retailknowledge.se

Stina Såsser

Recruiter

Direkt/Mobil: 08-120 997 02

stina.sasser@retailknowledge.se

Gunilla Wånglin

Recruiter

Mobil: 0708-540422

gunilla.wanglin@retailknowledge.se

Susanne Follinger

Recruiter

Mobil: 0727-133 350

susanne.follinger@retailknowledge.se

Linnéa Forsslund

Talent Manager (Tjänstledig)

Växel: 0771-700 600

info@retailknowledge.se

Dalila Nuefendic

Staffing Assistant

Direkt/Mobil: 08-611 17 99

kontakt@retailknowledge.se

Evelina Landsberg

Staffing Assistant

Direkt/Mobil: 08-611 17 99

kontakt@retailknowledge.se

Linda Almgren

Ekonomiansvarig

Växel (välj fakturafrågor) 0771-7000 600

ekonomi@retailknowledge.se

Kim Aaskov

Country Manager - Denmark

+45 211 757 60

kim.aaskov@retailknowedge.dk

Retail Knowledge | Rekrytering & Bemanning